uzun-boylu-olmak-senin-elinde

Uzun Boylu Olmak Senin Elinde

Ameliyat olmadan, gereksiz ilaçlar kullanmadan uzun boylu olmak artık mümkün! Duruş bozukluklarından, yetersiz esneme hareketlerinden, uyku düzensizlikleri gibi etkenlerden boyunuz her zaman olumsuz etkilenir. Belli bir süre sonra zaten boyunuzun kendiliğinden uzaması durmaktadır. Ancak kemikleriniz, kaslarınız her zaman sizin kontrolünüzde, onları yönlendirebilirsiniz.

Düzenli Beslenme ve Uyku Şart

Öncelikle hayatınızı bir düzene sokmanız gerekiyor. Alışmış olduğunuz kötü beslenme alışkanlıklarından sıyrılmanız gerekiyor. Yapacağınız egzersizler kemik yapınızı harekete geçireceği için kemiklerinizde en hızlı onarımı sağlayacak besinlerle öğünlerinizi yapmanız gerekiyor. Bu da protein ve kalsiyum içeren besinlerin ağırlıklı olduğu bir beslenme düzenine geçeceksiniz demek. Ne zaman yediğiniz, ne kadar yediğiniz de ayrıca önemli etkenler arasında. Kısacası, düzenli ve sağlıklı beslenme şart!

Uykunuzu almış olmanız gerekiyor ki güne hem zinde başlayın hem de egzersiz için kendinize ayırmış olduğunuz vakitte yorgun düşmeyin. Uykusuzluk psikolojinizi de kötü yönde etkiler ve çabuk pes etmenize sebep olur. Ancak ihtiyacınız olan uyku düzenini oturttuğunuzda hem bedeniniz hem ruhunuz dinlenmiş olur.

Boy Uzatmanın Gizli Formülü Artık Elinizde

Beslenmeniz düzenli, uykunuzu alıyorsunuz, stresten mümkün olduğunca uzaklaşmaya çalışıyorsunuz. Geriye sadece tek bir kural kaldı. Bu kural en önemli kural, olmazsa olmaz, altın değerinde. Şimdi tüm dikkatinizi bize verin ve bu sırrı sizinle de paylaşalım; egzersiz! Evet, yanlış duymadınız, egzersiz yapacaksınız. Hem de sadece 20 dakika! Bu kadar basit olacağını hiç düşünmemiştiniz, değil mi? Basit gibi gözüküyor olabilir. Ancak dediğimiz gibi her gün size sunduğumuz egzersizleri yapmak zorundasınız. Bunu yaptığınız zaman hızlı şekilde sonuç alabilirsiniz.

Kitabın yazarı Tim Hobbs’un size bir mesajı var:

Hazırladığımız egzersizlerin temelinde yerçekimine karşı yapılan hareketlerle boyu uzatmak yatıyor. Bacaklarınızda ve omurgalarınızda bulunan diskler arasında bulunan boşlukları artırarak boyunuzun uzamasını hedefliyoruz. Biz size reçeteyi sunuyoruz siz de bu reçeteyi harfiyen uyguluyorsunuz. Boyunuzun uzaması için gerekli olan hareketler tüm bedeninizi etkisi altına alacak, sizi sağlıklı bir birey olma yolunda ilerletecek türden hareketler. Hareketleri düzgün yapana kadar denemekten yılmayın. Çünkü hareketleri düzgün yaptığınız ve her gün uyguladığınız takdirde 1 haftada tam 2 cm uzayabileceksiniz. 90 günde ise tamı tamına 10 cm uzamış olacaksınız.

Gördüğünüz üzere uzun boylu olmak tamamen sizin elinizde. Hızlı Boy Uzatma Programı olarak biz sizlere çözümünü sunuyoruz. Sizin bir probleminiz var, o da boyunuzun kısa olması. Biz de bu sorunun üstesinden nasıl gelebileceğinizi kulağınıza fısıldıyoruz. Size sunduğumuz yolu izlerseniz mutlaka sonuca ulaşacağınızın garantisini veriyoruz.

Bilim adamları boy uzatma konusunda birçok çalışma yapmıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda herkesin yapabileceği bir program bizim sayemizde hayata geçiriliyor. Hatta biz çoktan bunu hayata geçirdik ve uygulayanlar oldu bile! Gizli tekniklerimizi ve özel egzersizlerimizi gerçekten boyunu uzatmak isteyen kişilerle paylaştık. Çok değil sadece 1 hafta gibi bir sürede sonuçlarını gördüler.

Boy uzatma programına ne kadar erken başlarsanız o kadar hızlı sonuç alırsınız. Boyum kısa diye yakınarak yeterince zaman harcadınız zaten hayatınız boyunca. Şimdi yeni bir hayata başlamanın tam sırası! Hızlı Boy Uzatma Programı ile istediğiniz boya ulaşabileceksiniz. Egzersizleri yaptığınız süre zarfına göre boy uzamanız yavaş veya hızlı olarak ilerleyecektir. Ancak illaki sonuç alacaksınız. Duruşunuz değişecek ve hiç olmadığınız kadar kendinize güven duyuyor olacaksınız.

Daha fazla beklemeyin, boyunuzu uzatacak sırların hepsi Hızlı Boy Uzatma Programı içerisinde sizleri bekliyor!