Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı

eski erkek arkadaşı geri kazanma yolları

Eski sevgilinizin eskimesini istemiyorsanız, ilişkinizin bitmesine izin vermemeli, ilişkinizdeki problemleri önceden fark ederek bir an önce çözmelisiniz. Eski sevgiliyi geri kazanmanın en garantili yolu, ilişkiyi kontrol altında tutup, hataların büyümesini engelleyerek çözüm yollarına gitmektir.

Kendini sevmek, kendine saygı duymak karşınızdaki insanı etkileyen en önemli unsurdur. Eski sevgilinizi kaybettiniz ve tekrar etkilemek istiyorsunuz. Bunu yapabilmeniz için tüm acılarınızı, isyanlarınızı, üzüntülerinizi, buhranlarınızı ve yıkıntılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Acılarına yenik düşerek güçsüzleşen bağımlı kişilikler çekicilikten oldukça uzaktadır.

Eski sevgilinizle geçirdiğiniz güzel günleri hayal edip eve kapanmayı bırakmalısınız. Hayatınızla ilgili yeni kararlar almalısınız. Geri kalan hayat diliminde eski sevgilinizi istiyor musunuz yoksa yolunuza onsuz mu devam edeceksiniz? Bu soruların cevabını net verebilmelisiniz.

Bir sorunun cevabını net verebilmek için, kararlarınızı acele vermemeye dikkat edin. Bir müddet kendinizi olaylardan çekip, kendinizle ilgilenmelisiniz.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı sizin kendinizi değerlendirmeniz ve sorgulamanız konusunda yardımcı olacaktır.

Duygularını saklamak, insanın kendisini duygusuz göstermek elbette ki insan psikolojisinin sağlığı açısından uygun değildir. Duygularınızı sonuna kadar yaşamalısınız ancak bunu yaparken analitik düşünce tarzını da benimsemelisiniz. Duygular yaşantınızın gerçeklerini görmenizi perdeler.

İlişkinizin yürümeme sebebini, duygusal perdelerinizi kaldırarak çıplak gözlerle değerlendirmelisiniz. Neler olduğunu ilişkinizin yürümeme nedenlerini en iyi siz analiz edebilir ve çözüm yollarını en iyi siz belirleyebilirsiniz.

Sorunları daha büyük bir yumak haline getirmeden size yakışmadığınızı düşündüğünüz hatalı davranışlardan vazgeçmelisiniz. Sizinle ilgili olan sorunları çözmek sizin elinizdedir. Sorunun değil çözümün bir parçası olacak davranışları benimseyerek ilişkinize yön vermelisiniz.

Eski sevgili geri gelir mi?

İlişkide yaşanılan sorunlar, karşılıklı öfkeler, gereksiz tartışmalar ve kıskançlıklar kısacası ilişki devam ederken geri plana atılan her türlü olumsuzluklar ilişkinin bitmesini sağlayan basamaklardır. İlişkinizde biz olmayı başaramamak, ayrılıkların ve terk edilmenin tek nedenidir.

Ayrı iki bireyin sen ve ben kavramlarını bırakarak biz olmayı öğrenmesi ilişkinin geleceğini perçinler. Sağlıklı bir ilişkide en ufak sorunların bile üstesinden gelmek için karşılıklı oturup konuşarak sorunlar çözülmelidir. Sorunların üstünün kapatılması, çözümlenmeden biriktirilmesi ilişkinin kanayan yarası haline gelir.

Her tartışmada, çözüme ulaşmayan problemler kabuk bağlayamayan yaralara benzer.

Kabuk bağlayıp iyileşemeyen yaralar sürekli kanar. Sen ve ben kelimeleri yerine biz kelimesini kullanmak ilişkiyi kurtaran anahtar kelimelerdir. Biz kelimesini kullanmayı öğrendiğinizde ve empati kurarak davrandığınızda, kendi hatalarınızı da görebilirsiniz.

Amacınız karşıdaki kişiyi yenmek değil, birlikte bir yola çıkmaktır. Birlikte yola çıkacağınız kişinin hatalarını yüzüne vurmadan ona anlatabilmenin uygun bir yolunu bulmalısınız.

Kendi hatalarınızı görerek ilişkinizi yeniden canlandırabilirsiniz. Evet eski sevgiliniz size geri dönebilir. Hafif bir kıvılcımla aşkınızı alevlendirebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabını İndir

Eski sevgilisinin geri dönmesini isteyen insanlar için eğitim niteliğinde olan bu kitap sayesinde, sevgilinize yeniden kavuşabilirsiniz. Sizin ilişkide yaptığını hataların çoğunu herkes yapar. Bu kitap yapılan ortak hataları çözmeye odaklı hazırlanmıştır.

Sevgilinizi kaybetmenize neden olan hataların çözümlenmesinde ve çaresiz kaldığınızı hissettiğinizde size bir rehberlik edecek olan Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.