Boy Uzatma Formülü Kitabı Hakkında Bilgiler

Kısa boylu olmanın en kötü yanlarının başında, hiç şüphesiz ki insanların kendilerine olan güvenlerinin sarsılması geliyor. Çünkü uzun olmak, hayata 1-0 önde başlamanın en etkili yollarından bir tanesidir. Boyunuzun kısa olması sonrasında yaşadığınız olumsuz olaylar yalnızca bulunduğunuz anı değil, ilerleyen dönemlerdeki hayatınızı de etkiler.

Yapılan araştırmalar da gösteriyor ki uzun boylu olmak hayatta her şeyi kolaylaştırır. Kısa boylu olmanın getirdiği dezavantajı ortadan kaldırmak isteyen insanların büyük bir kısmı ise bunun için çeşitli cerrahi operasyonları araştırıyor.

Ancak internet üzerinden yapacağınız araştırmalarda da görebileceğiniz gibi bu operasyonlar ne yazık ki sizlere istediklerinizi vermeyecek. Çünkü ameliyatlar, boyunuzun uzamasını sağlayacak hiçbir şeyi ortaya koymayacaktır.

İnsanların büyük bir kısmı, ergenlik döneminden sonra boylarının uzamasının durduğunu düşünürler. Konu özellikle de kısa boylu kişiler olduğu zaman bu düşünce çok daha umutsuz bir hal alır. Çünkü ergenlik döneminde genetik faktörlerin de etkisiyle pek çok kişinin boyu arzu ettikleri kadar uzamaz.

Bu dönemde yaptıkları egzersizler, tükettikleri besinler de boylarının uzamasına fayda etmez. Bunun sonrasında da artık kısa boylu olmalarının onların kaderi olduğunu düşünmeye başlarlar. Halbuki artık kısa boylu olmak sizlerin ömrünüz boyunca katlanmak zorunda olduğunuz bir şey değil. Bilimin bu konuda hiçbir şey yapmadığını düşünenlerin artık bir kere daha düşünmesi gerekiyor.

Yapılan araştırmalar da gösteriyor ki artık yapmanız gereken tek şey boyunuzu doğal yollarla uzatmaya çalışmak. Çünkü hap ya da kapsül gibi ilaçlar sizlerin bünyesinde hiçbir etki yaratmayacak ve bununla birlikte bünyenize tahmin ettiğinizden çok daha fazla zarar verecektir.

Boyunuzu uzatmak adına yapmanız gereken en önemli şey, büyüme hormonunuzu hareket geçirmek. Bilinenin aksine bu hormon ergenlik dönemi sonrasında da arttırılabilmektedir. Üstelik yapılacak bu işlemler daha öncesinde denenen ve onaylanan şekillerde gerçekleştirilebilir.

Vücudun uzamaya başlaması sonrasında belirli bir dönemin geçmesinin ardından bu uzama durur. Bunun neden durduğunu anlamak, daha sonrasında tekrardan büyümeye başlamanın en etkili yollarının başında gelir. Çünkü boyun hangi sebeplerden ötürü durduğunun belirlenmesi demek, yapılacak çalışmaların ne denli etkili olabileceğini de gösterecektir.

Üstelik boyunuzu uzatmak için yapacağınız çalışmalarda vücudunuza herhangi bir şekilde zarar vermeyecek, bilakis büyüme kıkırdaklarının tekrardan çalışmaya başlamasını sağlayabileceksiniz.

NASA tarafından yapılan araştırmalar gösteriyor ki yalnızca egzersiz yaparak tek bir günde dahi boyunuzu uzatabilirsiniz. Üstelik bu egzersizler için spor salonlarına gitmenize ya da binlerce lira vererek özel eğitmenler tutmanıza da gerek yok. Çünkü bu eğitmenlerin ya da spor salonlarının pek çoğunun bildiği tek konu, vücuttaki yağ oranını azaltmak.

Dolayısıyla yaptıracakları çalışmaların hiçbirinden istediğinizi elde edemeyeceksiniz. Büyüme hormonu adı verilen hormonun vücuttaki oranının yükselmesi için çok pahalı ürünleri kullanmanıza gerek yok.

Her gün kullandığınız gündelik pek çok farklı malzeme ile büyüme hormonunuzu hızlı bir şekilde yükseltmeye başlayabilirsiniz. Üstelik Boy Uzatma Formülü kitabındaki yöntemlerin her biri bilimsel olarak da kanıtlanmış yöntemler.

Yani kulaktan dolma, doğruluğu kesin olarak kanıtlanmamış yöntemleri kullanmak yerine burada yer alan ve araştırmalar sonrasında doğruluğu kesin olarak ortaya koyulmuş yöntemleri tercih edebilirsiniz. Yiyecek ya da egzersizin yanı sıra boyunuzu uzatmak adına dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden bir tanesi ise uyku.

Aslında pek çok kişi uykunun yalnızca vücudunun dinlenmesi adına önemli olduğunu düşünür.

Halbuki yapılan son araştırmalar da gösteriyor ki HGH salınımı için uykuyu doğru kullanmak önemli. Bunu nasıl yapacağınızın yolu ise Boy Uzatma Formülü kitabında sizleri bekliyor.

boy uzatma formülü kitabı